O firmie Grabowy Design

O firmie Grabowy Design


Firma Grabowy Design to renomowany producent mebli na wymiar – garderób i szaf wnękowych oraz innych elementów wyposażenia. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wyposażaniem wnętrz. Tworzymy wysokiej klasy, nowoczesne mebe do kuchni, salonu, sypialni i łazienki, a także do pomieszczeń służących użytkowi komercyjnemu.

Działamy w branży meblarskiej od lat. Meble to nasza pasja – każde przyjmowane zlecenie traktujemy jak wyzwanie i źródło autentycznej przyjemności. Doświadczenie, precyzja wykonania, otwartość na propozycje inwestorów w połączeniu z rozległą wiedzą – to wszystko nas wyróżnia.

Siedziba firmy mieści się w Ostrowi Mazowieckiej. Wszystkich zainteresowanych meblami na zamówienie zachęcamy do kontaktu. Niezbędne dane teleadresowe znajdą Państwo w stosownej zakładce. W szczególności polecamy się Klientom z województwa mazowieckiego, podlaskiego. Nasi specjaliści dojadą do Państwa lokalu w celu ustalenia warunków współpracy, omówienia preferencji zabudowy i wstępnego kształtu projektu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

Opinie klientów